Item No: OLBZMWH0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
$0.89



Item No: OLBZMWH0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | ABS Imitation Pearl 8M |
| Size | Silver (Copper White Gold Plated) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.