PVD Coated Real Gold Plated 18K Gold Tree 201 Stainless Steel Retro Streetwear Waterproof Non Tarnish 201 Stainless Steel Bracelets
Item No: OLUN9HA0
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Retro, Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Tree |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 7g |























Reviews
There are no reviews yet.