Retro Ethnic Style Buddha Alloy Tiger Eye Bracelets In Bulk
Item No: OLSYVEJI
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Retro, Ethnic Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Buddha |
| Material | Alloy, Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | Tiger Eye |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
$1.44





Item No: OLSYVEJI
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Retro, Ethnic Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Buddha |
| Material | Alloy, Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | Tiger Eye |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Tigereye Buddha Head Bronze |
| Style | Tigereye Buddha Head Tibetan |
| Color | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.