Bohemian Moon Stainless Steel Enamel Plating Bracelets
Item No: OLGTCKC6
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
$1.23








Item No: OLGTCKC6
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | SL1665, SL1666, SL1668, SL1669, SL1670 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.