Fashion Bee Alloy Inlay Artificial Pearls Rhinestones Women's Brooches
Item No: OL5GVCBN
| Color | Gold |
|---|---|
| Pattern | Bee |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 13g |
$0.90



Item No: OL5GVCBN
| Color | Gold |
|---|---|
| Pattern | Bee |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | White Pearl |
| Size | 4.0*3.0cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.