Sexy Solid Color Stainless Steel Women's Waist Chain
Item No: OL1PUB6FD
| Color | Gold |
|---|---|
| style | Sexy |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 302 Stainless Steel |
| Classification | Waist Chain |
| Weight | 25g |
Price range: $1.38 through $1.77












Item No: OL1PUB6FD
| Color | Gold |
|---|---|
| style | Sexy |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 302 Stainless Steel |
| Classification | Waist Chain |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | One Size |
| Style | NZ1593, SE2898, SE3153, SE3153-K, 1 Piece, SE3155, NZ1592, SE3160 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.