1 Set Cute Heart Shape Inlay Brass Zircon Ear Studs
Item No: OL1JIAAHO
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$3.83





Item No: OL1JIAAHO
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.