Simple Style Circle 304 Stainless Steel Glass In Bulk
Item No: OL19GGJDR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | Glass |
| Pendant Material | Glass |
| Weight | 11g |
$0.79





Item No: OL19GGJDR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | Glass |
| Pendant Material | Glass |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Blu-ray, green light |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.