Item No: OL6AOPV3
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 3g |
Price range: $1.11 through $1.30





Item No: OL6AOPV3
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.