Gold Plated Green Zirconia Crystal Round Women's Earrings Sparkling Minimalist Geometric Ear Jewelry Suitable For Daily Commuting And Gift Giving
Item No: OL1THNQ1D
| Craft | Hypoallergenic |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 10g |

























Reviews
There are no reviews yet.