Electroplated Alloy Flowers Pin, Flag Brooches For American National Day
Item No: OL1HQG9H1
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Enamel, Plating |
| Pattern | American Flag, Flower |
| Festival | American National Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 3g |
$0.25





Item No: OL1HQG9H1
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Enamel, Plating |
| Pattern | American Flag, Flower |
| Festival | American National Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver Edge, Golden Edge |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.