American Flag Pin In White & Blue Zinc Alloy With Diamond Craft, Stylish Flag Brooches
Item No: OL1TUB73T
| Color | White&Blue |
|---|---|
| Craft | Diamond |
| Pattern | American Flag |
| Material | Alloy, Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 7g |
$1.59





Item No: OL1TUB73T
| Color | White&Blue |
|---|---|
| Craft | Diamond |
| Pattern | American Flag |
| Material | Alloy, Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | National Flag, Heart Shape |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.