American Flag Pin In Zinc Alloy Featuring Diamond Craftwork, Perfect For Independence Day
Item No: OLU8C8N7
| Craft | Diamond |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape, American Flag |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 15g |
$1.60



Item No: OLU8C8N7
| Craft | Diamond |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape, American Flag |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | QT1341 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.