Independence Day Decorative Props For Stage Use, Made Of Durable PET Material
Item No: OLS3SCVL
| Festival | Independence Day, American National Day |
|---|---|
| Material | PET |
| Occasion | Party, Stage |
| Event & Party Supplies | Costume Props, Decorative Props |
| Weight | 90g |
$6.08



Item No: OLS3SCVL
| Festival | Independence Day, American National Day |
|---|---|
| Material | PET |
| Occasion | Party, Stage |
| Event & Party Supplies | Costume Props, Decorative Props |
| Weight | 90g |
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Color | Independence Day Red, White, and Blue Rain Silk Shawl |
| Size | Average Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.