American Flag Pin In Zinc Alloy With Diamond Craft And Rhinestone Inlay, Stylish Flag Brooches
Item No: OLTXPXJJ
| Craft | Diamond |
|---|---|
| Pattern | Geometric, American Flag |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
$1.19



Item No: OLTXPXJJ
| Craft | Diamond |
|---|---|
| Pattern | Geometric, American Flag |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | QT0832 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.