American Flag Pin Made Of Zinc Alloy Featuring Stamping Craft, Available In Classic Colour
Item No: OLU56LSZ
| Color | colour |
|---|---|
| Craft | Stamping, Enamel, Plating |
| Pattern | American Flag |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 7g |
$0.75







Item No: OLU56LSZ
| Color | colour |
|---|---|
| Craft | Stamping, Enamel, Plating |
| Pattern | American Flag |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Size | 1, 2, 3, 4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.