1 Pc/Package 16x10mm 22x20mm 25×11.5mm 3mm 5x3mm Copper Zircon 18K Gold Plated Pentagram Balloon American Flag Polished Pendant
Item No: OL105DL6D
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Casual, Modern Style, Simple Style |
| Design | Handmade, Enamel, Plating |
| Finish | Polished |
| Pattern | Pentagram, Balloon, American Flag |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pc/Package |
| Hole Size | 3mm, 5x3mm |
| Embellishment | Smooth |
| Plating Color | Golden |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Jewelry Making Size | 16x10mm, 22x20mm, 25×11.5mm |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 2g |



















Reviews
There are no reviews yet.