American Flag Drop Earrings For Women In Acrylic, Perfect For Independence Day
Item No: OL1EWK45B
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Festival | Independence Day |
| Material | Acrylic |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Iron |
| Weight | 12g |
$1.09



Item No: OL1EWK45B
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Festival | Independence Day |
| Material | Acrylic |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Iron |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Drop Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.