Butterfly Pin In Red Zinc Alloy Featuring Diamond Craft, Perfect For Independence Day
Item No: OLWWEK9B
| Color | Red |
|---|---|
| Craft | Diamond |
| Pattern | American Flag, Butterfly |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 16g |
$1.59



Item No: OLWWEK9B
| Color | Red |
|---|---|
| Craft | Diamond |
| Pattern | American Flag, Butterfly |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Style | KC0342 American |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.