Eagle Pin In Zinc Alloy With Diamond Craft, Flag Brooches For Independence Day
Item No: OL1ID5298
| Craft | Diamond |
|---|---|
| Pattern | Usa, Eagle |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 20g |
$1.57



Item No: OL1ID5298
| Craft | Diamond |
|---|---|
| Pattern | Usa, Eagle |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | QT1257 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.