Eagle Pin Made Of Zinc Alloy With Enamel Craft, Flag Brooches For Independence Day
Item No: OL1GJJHN5
| Craft | Enamel, Stoving Varnish |
|---|---|
| Pattern | Cartoon, Usa, Eagle |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 10g |
$0.50







Item No: OL1GJJHN5
| Craft | Enamel, Stoving Varnish |
|---|---|
| Pattern | Cartoon, Usa, Eagle |
| Festival | Independence Day |
| Material | Zinc alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | CZ3969-1, CZ3969-2, CZ3969-3, CZ3969-4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.