Round Three-dimensional Stud Earrings In 304 Stainless Steel With 18K Real Gold PVD Coated Plating And 0.03µm Thickness
Item No: OL1J16CKW
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Three-dimensional, Hammered |
| Style | Marine Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Round, Starfish, Shell |
| Festival | Independence Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Travel, Beach, Selfie, Festival, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Backs Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 7g |


















Reviews
There are no reviews yet.