Adjustable Stainless Steel Four Claw Base Empty Holder For DIY Handmade Jewelry Accessories Ring Setting Original Design
Item No: OLZRQGTK
| Style | Original Design |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 1g |
Price range: $1.90 through $2.64










Item No: OLZRQGTK
| Style | Original Design |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color |
| Model | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.