Waterproof Non Tarnish Circle Stud Earrings For Women, 18K Real Gold Plated 304 Stainless Steel With Zircon Inlay, PVD Coated
Item No: OLX3K0E
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Gender | Women |
| Pattern | Circle, Square, Rectangle |
| Festival | Independence Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Selfie, Festival, Lawn, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Backs Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 11g |





















Reviews
There are no reviews yet.