Vintage Style Simple Style American Flag Alloy Enamel Unisex Brooches
Item No: OL1A9IWII
| Style | Vintage Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | American Flag |
| Material | Alloy |
| Occasion | School, Daily |
| Classification | Brooches |
| Weight | 7g |
Price range: $0.66 through $0.71









Item No: OL1A9IWII
| Style | Vintage Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | American Flag |
| Material | Alloy |
| Occasion | School, Daily |
| Classification | Brooches |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Size | 04, 1, 03, 05, 01, 02, 06 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.