1 Piece 33*20mm 600*3mm 304 Stainless Steel 18K Gold Plated Cross American Flag Pendant Chain
Item No: OL1MP934D
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Cross, American Flag |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Jewelry Making Size | 33*20mm, 600*3mm |
| Jewelry Making Type | Pendant, Chain |
| Weight | 16g |
































Reviews
There are no reviews yet.