1 Pc/Package 12.5x17mm 15x11mm 19x10mm Hole 3~3.9mm 5×3.5mm Copper Zircon 18K Gold Plated Ice Cream Letter American Flag Polished Pendant
Item No: OLH736ZP
| Color | Pink, Red, Gold |
|---|---|
| Style | Vacation, Artistic, IG Style |
| Design | Polishing, Inlay |
| Finish | Polished |
| Pattern | Ice Cream, Letter, American Flag |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pc/Package |
| Hole Size | Hole 3~3.9mm, 5×3.5mm |
| Plating Color | Golden |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Drill Orientation | Top-Drilled |
| Jewelry Making Size | 12.5x17mm, 15x11mm, 19x10mm |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 3g |

























Reviews
There are no reviews yet.