Gold And Black Shark Hair Clip Independence Day American Flag Updo Hair Clip For Women
Item No: OLLF3U8O
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Festival | Independence Day |
| Material | Plastic |
| Quantity | 1 Piece |
| Hair Accessories Type | Hair Claws |
| Weight | 16500g |
$380.85











Item No: OLLF3U8O
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Festival | Independence Day |
| Material | Plastic |
| Quantity | 1 Piece |
| Hair Accessories Type | Hair Claws |
| Weight | 16500g |
| Weight | 16.5 kg |
|---|---|
| Option | Independence Day Red Four Stars Blue Background, Independence Day Red Four Stars Yellow Background, Independence Day Red Flag, Independence Day Red White House, Independence Day Blue Letters, Blue Statue of Liberty for Independence Day, Independence Day Blue Six Stars, Independence Day Blue Fireworks |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.