Flowers Claw Setting Stud Earrings For Women In 304 Stainless Steel With 18K Real Gold PVD Coated And Zircon Inlay
Item No: OLZ2MWDR
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Claw Setting |
| Gender | Women |
| Pattern | Flower, Bow Knot |
| Festival | Independence Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Banquet, Selfie, Festival, Lawn |
| Quantity | 1 Piece |
| Backs Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 9g |


















Reviews
There are no reviews yet.