United States Flag Brooch Pin In Alloy With Enamel Craft, Perfect For Independence Day
Item No: OL1T183RV
| Color | Silver |
|---|---|
| Craft | Enamel |
| Pattern | Badge, Usa |
| Festival | Independence Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 12g |
$0.32



Item No: OL1T183RV
| Color | Silver |
|---|---|
| Craft | Enamel |
| Pattern | Badge, Usa |
| Festival | Independence Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.