Simple Style Circle Stainless Steel Plating Nose Ring Nose Pin
Item No: OL18P5KPH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $0.48 through $0.60



















Item No: OL18P5KPH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver, Black, Colorful |
| Model | 6mm, 10mm, 12mm, 8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.