PVD Coated Real Gold Plated 18K Gold Bow Knot 304 Stainless Steel Simple Style Waterproof Non Tarnish 304 Stainless Steel Pendant Necklace
Item No: OL1WN0ENE
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |

















Reviews
There are no reviews yet.