304 Stainless Steel Geometric PVD Coated Pearl Zircon 18K Real Gold Plated 18K Gold IG Style Casual Gold Ear Studs
Item No: OL7NWT7K
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style, Casual |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pieces Set |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |























Reviews
There are no reviews yet.