Adjustable Drawstring Titanium Steel Bracelet Sparkling Zirconia Diamond Light Luxury Unique Personality New Style Jewelry
Item No: OLW0A16D
| Craft | Hypoallergenic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Curb necklace |
| Plating Color | 16K Gold, Platinum |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 16K Real Gold Plated, Platinum Plated |
| Clasp Closure Type | Lobster Trigger Clasp Closure |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 4g |


















Reviews
There are no reviews yet.