Bow Tie Stud Earrings With 925 Sterling Silver Posts, Copper Base Electroplated With 14K Real Gold, Featuring Zircon Inlay
Item No: OLCEBMW
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Bow Knot |
| Festival | wedding season |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings, Stud Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 20g |


















Reviews
There are no reviews yet.