14K Real Gold Plated Copper Hoop Earrings For Women With Zircon Inlay Featuring Electroplated Finish
Item No: OLP3HE4W
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Hoop Earrings, Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 5g |


















Reviews
There are no reviews yet.