Animal Clip Earrings For Women With Copper Posts, Electroplated 14K Real Gold Plated And Artificial Gemstone Inlay
Item No: OL1E21E83
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Animal, rainbow, Lightning |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Wedding, Travel, Birthday |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Clip Earrings, Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 5g |




























Reviews
There are no reviews yet.