Vintage Style Round Open Ring For Women In Copper With Zircon Inlay
Item No: OL1EWPAII
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Round, Oval |
| Material | Copper |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 1g |
Price range: $5.54 through $6.68








Item No: OL1EWPAII
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Round, Oval |
| Material | Copper |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Option | K-0888 (Malay Jade), K-0890 (Sudanite), K-0853 (Thermosensitive Stone), K-0851 (Thermosensitive Stone), K-0867 (Amethyst + Baroque Pearl) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.