Women Irregular Drop Earrings Electroplated 304 Stainless Steel 18K Gold Plated 0.03-0.05µm Pearl Inlay
Item No: OLC0AYSN
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Irregular |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |

















Reviews
There are no reviews yet.