Unisex Snake Clip Earrings In Copper With 14K Real Gold Plated Electroplated Finish Featuring Artificial Gemstones
Item No: OL18QH0H4
| Color | Red, Green, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women, Unisex |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Clip Earrings, Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 30g |


















Reviews
There are no reviews yet.