1 Pair Casual Hawaiian Commute Jellyfish Shell Copper 18K Gold Plated Ear Studs
Item No: OL1VIOPWX
| Color | Platinum/1.7*0.9cm, Gold |
|---|---|
| Craft | Three-dimensional |
| Style | Casual, Hawaiian, Commute |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Jellyfish, Shell |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 11g |






























Reviews
There are no reviews yet.