Basic Solid Color Stainless Steel Bangle In Bulk
Item No: OLEJEOHU
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 12g |
Price range: $3.57 through $4.33







Item No: OLEJEOHU
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver, Black |
| Style | Steel |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.