304 Stainless Steel Heart Shape Solid Color PVD Coated 18K Gold Plated Real Gold Plated 18K Gold Retro Classic Style Waterproof Non Tarnish Plating Gold Earrings
Item No: OL1ONKMG7
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Retro, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |

















Reviews
There are no reviews yet.