18K Gold Plated New 304 Stainless Steel Cut Gold Steel Color Irregular Mini Women's Small Animal Earrings
Item No: OL1EFJPPB
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Cutting |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Weekend, Daily, Graduation, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |












































Reviews
There are no reviews yet.