Sun Pattern Unisex Bracelets For Everyday Wear Featuring Synthetic Gemstones, 1 Set
Item No: OL1TH3QJ5
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Irregular, Sun |
| Material | Synthetic Gemstones |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 20g |
$2.62



Item No: OL1TH3QJ5
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Irregular, Sun |
| Material | Synthetic Gemstones |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Turquoise |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.