18K Gold Plated Copper Earrings For Women, Universal Electroplated Rhinestone Geometric Handmade Small Style Earrings For Women
Item No: OL10YVN1T
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 2g |



















Reviews
There are no reviews yet.