Vacuum Plating Real Gold Plated 18K Gold Solid Color 304 Stainless Steel IG Style Simple Style Waterproof Non Tarnish Open Rings
Item No: OLTE3MMV
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | IG Style, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 4g |


















Reviews
There are no reviews yet.