304 Stainless Steel Solid Color PVD Coated 18K Real Gold Plated 18K Gold Elegant Simple Style Classic Style Waterproof Non Tarnish Plating Ear Studs
Item No: OL1PBAQNA
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant, Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 5g |



















Reviews
There are no reviews yet.