Sun Stud Earrings For Women, Waterproof Non Tarnish 304 Stainless Steel With 18K Real Gold Plated Water Plating And 0.03µm Thickness
Item No: OL16KXAWZ
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Gender | Women |
| Pattern | Sun, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Indoor, Daily, Formal, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Backs Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Water Plating |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 15g |



















Reviews
There are no reviews yet.