Unisex Eye Pattern Enamel Ring In Copper With Zircon Inlay, Featuring Hip-Hop Style
Item No: OL1I8ARA6
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Enamel |
| Gender | Women, Unisex |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
$2.08



Item No: OL1I8ARA6
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Enamel |
| Gender | Women, Unisex |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | H-6489 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.